ÖVRIGT / Speglar / Spegel med konsolbord 7153129
nr 715 3129
Spegel med konsolbord
Nyrokoko, Stenskiva, höjd: 80 + 147
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 september 2011
kl 17:07:59
1.000 kr
450 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr